Відкриті лекції професора Андрія Даниленка

05.04.2016 | 11:40

31 березня – 1 квітня 2016 року на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися відкриті лекції професора слов’янського мовознавства Pace University (Нью-Йорк), співробітника україністики наукового інституту Гарвардського університету  Андрія Даниленка.

Студенти та викладачі факультету отримали нагоду ознайомитись з сучасними науковими лінгвістичними здобутками американських та європейських мовознавців, прослухавши лекції на теми: “Українська мова на лінгвістичній мапі Європи” та “Українське і слов’янське мовознавство в Північній Америці”.

Кафедра загального мовознавства та філологічний факультет щиро вдячні пану професору за цікаві та змістовні лекції і сподівається на майбутню плідну наукову співпрацю.