Відвідини Музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» в межах музейно-архівної практики для студентів 2 курсу

23.01.2024 | 14:00

19 січня студенти 2 курсу та викладачі кафедри польської філології (асист. О. Туз, асист. О. Филипець, асист. У. Євчук) в межах практики відвідали Музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького». Під час екскурсії відвідувачі музею ознайомилися із експозиційними залами – автентичними тогочасними тюремними камерами, коридорами, збереженими матеріалами. Візуальне наповнення і демонстрація кривавих сторінок нашої історії на стендах у коридорах колишньої тюрми допомогло повніше зрозуміти і відчути жорстокі злочини тоталітарних режимів проти українського народу.