ВІТАЄМО СТУДЕНТОК-СЛОВАКІСТОК

13.09.2021 | 16:28

Катедра слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького вітає своїх студенток – словакісток, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем „магістр” Христину Зозулю, Марту Недовіз, Юлію Кравченко і Дзвениславу Саєнко, а також студентку – словакістку 3 курсу Софію Недокус, яка навчається за освітньо-кваліфікаційним рівнем „бакалавр”, із отриманням статусу «студентка-стажистка» в Університеті Коменського (м.Братислава, Словаччина). Наші словакістки завдяки програмі студентської мобільності отримали можливість протягом семестру навчатися в одному з найкращих університетів Словаччини, вдосконалюючи свої знання зі словацької мови, словацької літератури, методики викладання словацької мови як іноземної, культурних реалій Словаччини, міжкультурної комунікації тощо.

Катедра слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького разом зі студентками-словакістками щиро дякує @Studia Academica Slovaca, зокрема директорці Центру словацької мови як іноземної Університету Коменського (м. Братислава, Словаччина)  доц. Яні Пекаровічовій та її заступниці пані Міхаелі Мошатьовій, за надану можливість стажування.