Візита в Дім Франка

23.01.2024 | 16:19

22 січня 2024 року в рамках музейно-архівної практики проф. Михайло Гнатюк та проф. Олена Галета організували для студентів 3 курсу ОП «Літературна творчість» та ОП «Середня освіта» зустріч із працівниками Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.

Студенти мали унікальну нагоду поспілкуватися з креативною командою наукових співробітників та культурних менеджерів Дому Франка – людей, котрі, без перебільшення, живуть своєю працею, випромінюють ентузіазм у збереженні історичної пам’яті й популяризації музейної культури. Ознайомившись із роботою музею, учасники практики отримали творче завдання особисто від директора закладу Богдана Тихолоза.

Приємним бонусом була театралізована екскурсія «Франчата про Тата» – захопливе занурення у дитячі спогади Ганни та Петра Франків. Враження від інтерактивної прогулянки кімнатами Франкового дому надихнули студентів на початок цікавої роботи в колі професіоналів.

Сподіваємося на успішні результати музейно-архівної практики та подальшу плідну співпрацю із Домом Франка.