Викладачі кафедри сходознавства взяли участь у вебінарі “Ресурси Clarivate для гуманітарних спеціальностей ЛНУ”

12.01.2024 | 09:27
11 січня на платформі Zoom відбувся вебінар “Ресурси Clarivate для гуманітарних спеціальностей ЛНУ”. До вебінару долучилася завідувачка кафедри сходознавства ім. проф. Я. Дашкевича Ольга Максимів і викладачі Андрій Мацкевич, Олена Горошкевич, Ірина Батюк та Соломія Фатич.
ррр
Вебінар організували спеціально для науковців Львівського національного університету імені Івана Франка.
Навчання проводила Ірина Тихонкова, кандидат біологічних наук, консультант компанії Clarivate в Україні. Особливу увагу було приділено роботі з Web of Science, зокрема, реєстрації у WoS, додаванню статей у профіль, синхронізації ідентифікатора автора у Web of Science з ORCID, різним налаштуванням профілю, пошуку інформації.