Вивчення польської мови на основі радіовистав

22.02.2024 | 21:33

Цьогоріч доцент кафедри польської філології Христина Ніколайчук працює над створенням навчальних матеріалів для вивчення польської мови на основі радіовистав.

Реалізація проєкту в межах програми «Полоніст» Національного агенства академічного обміну відбувається у співпраці з Центром польської мови та польської культури для іноземців Polonicum Варшавського університету. Головним методом роботи є дизайн мислення, що передбачає активне залучення користувача, зокрема в тестуванні прототипів.

Авторка майбутньої публікації висловлює щиру подяку колегам та студентам за можливість проведення цього етапу також на львівській полоністиці. Особливо неоціненну роль в удосконаленні запропонованих матеріалів відіграли студенти 3-го та 4-го курсів, які дуже відповідально підійшли до оцінки вправ і поділилися своїми доброзичливими порадами та міркуваннями.

Ваша допомога справді неоціненна!