З 30 жовтня в Університеті встановлено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

27.10.2021 | 19:54

Відповідно до Наказу Ректора № О-120 від 27 жовтня 2021 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 09.12.2020 року (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Листа Міністерства освіти і науки України від21 жовтня 2021 №1/9-558 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 27 жовтня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка з 30 жовтня 2021 року буде посилено обмежувальні протиепідемічні заходи.

Освітній процес і надалі здійснюватиметься у дистанційному форматі, а для працівників Університету буде забезпечено гнучкий режим роботи. Окрім того, з 30 жовтня 2021 року заборонено проводити будь-які масові заходи. Упродовж дії жорстких карантинних обмежень діятиме пропускний режим на територію та в корпуси Університету та буде посилено виконання профілактичних заходів, які попереджають розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та гострих респіраторних інфекцій.

Наукова бібліотека Львівського університету забезпечуватиме доступ до електронних ресурсів бібліотеки та надання послуг у дистанційному режимі.

З Наказом Ректора можна ознайомитися за посиланням.

Бережіть себе і будьте здоровими!