Захист магістерських робіт

20.12.2022 | 20:02
19 грудня 2022 року відбувся успішний захист магістерських робіт зі словацької мови та літератури, сербської мови та літератури і чеської мови мови та літератури!
Роботи, представлені студентами, були виконані на високому науковому рівні, обрані теми – надзвичайно цікаві та складні, студентам вдалося глибоко зануритись у свої дослідження.
Щиро вітаємо наших дорогих магістрів! Бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!
Також висловлюємо подяку шановним членам комісії: голові комісії – Євгену Казимировичу Нахліку, завідувачу кафедри – Ользі Богданівні Сороці, науковим керівникам – Аллі Леонідівні Татаренко, Надії Володимирівні Лобур, Олександру Андрійовичу Моторному, Лідії Дмитрівні Ході, рецензентам – Галині Олегівні Бушко, Марії Богданівні Василишин за організацію та проведення захисту магістерських робіт.