Захист перекладацької практики студентів-полоністів 3 курсу

10.02.2024 | 20:18

9 лютого 2024 р. відбувся захист перекладацької практики студентів-полоністів 3 курсу.

Під час проходження практики третьокурсники мали змогу попрацювати з текстами різних типів (офіційно-діловими, юридичними, медичними, публіцистичними), наданих перекладацьким центром «Галерея Мов», Львівською національною галереєю мистецтв імені Б. Г. Возницького та Музично-меморіальним музеєм Соломії Крушельницької.

Під час захисту звіту практики студенти проаналізували результати своєї роботи, розповіли про враження від роботи з текстами різних стилів, обговорили проблемні моменти праці перекладача та ділилися власними перекладацькими секретами.

Щиро радіємо, що наші третьокурсники проявили інтерес до роботи перекладача, апробували та вдосконалили навички перекладу текстів різного стилю та відзначили роль перекладацької практики у своєму професійному зростанні.