Запрошення до участи у І Всеукраїнській (НЕ)класичній філологічній конференції «Мовно-літературний коворкінг»

18.10.2022 | 11:24

Шановні колеги!

Наукове товариство філологічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна

закликає науковців і науковиць до об’єднання на

І Всеукраїнській (НЕ)класичній філологічній конференції «Мовно-літературний коворкінг»!

Запрошуємо долучитися студентів

Львівського національного університету імені Івана Франка!Під час війни ми боремося за збереження і примноження української культури. Питання оборони нашої мови та літератури завжди було гострим, але сьогодні набуло критичної актуальності.Конференція відбудеться 22 листопада 2022 року.Інфолист із розмаїтою філологічною тематикою та концепцією заходу отримайте за покликанням:https://drive.google.com/file/d/1KQwCloVbqaAB6HMoZhZ1L7NCB9gBjDvz/view?usp=drivesdkУвага!Сертифікат про участь та збірник статей дають право на нарахування додаткових рейтингових балів. Документ отримають тільки ті студенти, які виступатимуть на засіданні з доповіддю.До зустрічі!