Запрошення до участи у ІІI Міжнародній мультидисциплінарній студентській інтернет-конференції «МОЗАЇКА НАУКОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ»

12.04.2024 | 17:55

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

Філологічний факультет

Запрошуємо до участи в ІІI Міжнародній мультидисциплінарній студентській інтернет-конференції

«МОЗАЇКА НАУКОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ»,

яка відбудеться 16 травня 2024 року

До участи в конференції запрошуємо аспірантів, магістрантів, студентів українських та закордонних закладів вищої освіти!

Роботу конференції плануємо за такими напрямами:

1. Філологія.
  2. Історія.
  3. Етнологія.
  4. Культура i мистецтво.
  5. Педагогіка.
  6. Філософія.
  7. Психологія.

Просимо до 2 травня 2024 року заповнити заявку за покликанням нижче та до 9 травня 2024 року надіслати тези на адресу science.studphil@gmail.com (вимоги та зразок оформлення роботи – у додатках).

До дня конференції плануємо випустити електронний збірник студентських наукових робіт «МОЗАЇКА НАУКОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ», де будуть вміщені тези доповідей учасників конференції.

Форма участи в конференції: публікація тез (2 ст.) і виступ у форматі флешок. Конференція відбуватиметься в дистанційному форматі на платформі «ZOOM», обговорення триватиме в Telegram.

Кожен учасник отримає повідомлення з деталями про проведення конференції, а згодом – і сертифікат про участь на електронну адресу, вказану в заявці.

Заповнити заявку: Реєстрація для участи в конференції «Мозаїка наукової комунікації» (google.com)

Контакти організаційного комітету:

Львівський національний університет імені Івана Франка, філологічний факультет, деканат; вул. Університетська, 1, ауд. 232;

тел.: +38 032 239 41 58; е-mail: science.studphil@gmail.com

Олександр МОТОРНИЙ, заст. декана філологічного факультету, тел.: +38 063 784 76 04 Анастасія САЛЮК, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених філологічного факультету, тел.: +38 097 211 78

Вимоги до оформлення тез:

• обсяг роботи — до двох сторінок;
  • шрифт Times New Roman, 14 кегль;
  • міжрядковий інтервал — 1.5, вирівнювання за шириною;
  • абзац — 1.25, без додаткових відступів між абзацами одного стилю;
  • заголовок — усі великі літери жирним шрифтом, у списку використаних джерел — 2-3 пункти;
  • обов’язково вказати ім’я, прізвище, посаду та науковий ступінь наукового керівника.

Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з Тимчасовим положенням про публікування статей та тез доповідей рекомендовано уникати необов’язкового цитування робіт за авторством представників російських інституцій і видань.

У разі недотримання зазначених вимог рукописи не прийматимемо до розгляду.

інформаційний лист