Запрошуємо до участі у франкознавчій олімпіаді!

06.03.2023 | 23:51

за матеріалом lnu.edu.ua

Дорогі студенти, чи замислювалися Ви, наскільки добре знаєте постать Патрона нашого Університету? А якби зустріли рудоволосого класика у парку чи в студентській бібліотеці, то упізнали б його? А чи змогли б Ви відповісти на десяток нехитрих запитань, які стосуватимуться життя, творчості, непосидючого темпераменту та живого інтелекту Івана Франка?

Хочете спробувати? Тоді Вам саме до нас – у 305 аудиторію!

Інститут франкознавства Львівського національго університету імені Івана Франка ласкаво запрошує Вас взяти участь у франкознавчій олімпіаді, яка відбудеться 23 березня о 14.00 год. в 305 ауд. (головний корпус, вул. Університетська, 1)

До участі в олімпіаді запрошуємо студентів усіх курсів, факультетів та спеціальностей. Зголоситися до участі можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSev6ITPDPq1O5GZ6k5E8amM6jSF4688d3xbhcpB0j_Cm2IIuw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&pli=1

Переможці та призери отримають приємні бонуси та призи.