Запрошуємо до участи в Міжнародній науковій конференції «УКРАЇНСЬКА ФІЛОЛОГІЯ: ТРАДИЦІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ»

17.08.2023 | 16:07

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо до участи в

Міжнародній науковій конференції
«УКРАЇНСЬКА ФІЛОЛОГІЯ: ШКОЛИ, ПОСТАТІ, ПРОБЛЕМИ»

з нагоди 175-річчя заснування кафедри української словесности у Львівському національному університеті імені Івана Франка

19 грудня 1848 року європейська «Весна народів» вивершилася створенням у австрійському Львові, у Львівському університету кафедри української  словесності, нашої першої науково-освітньої інституції в Україні і світі. Із початком її функціонуванням бездержавний український народ заявив про свою власну присутність на політичній арені, а українська мова вперше набула академічного статусу. Сама ж кафедра напрямками власних студій інспірувала появу всіх інших сучасних кафедр філологічного факультету Університету, які  діють дотепер, формуючи дослідницькі та навчальні горизонти українського мовознавства та літературознавства, фольклористики, слов’янознавства, сходознавства, загального і прикладного мовознавства, теорії літератури, франкознавства.

Заявку для участи в конференції можна подати до 2 листопада 2023 року у Google-формі

Детальнішу інформацію можна дізнатися в інформаційному листі.

Конференція відбудеться 23– 24 листопада  2023 року
у змішаному форматі: наживо та онлайн

у  Львівському національному університеті імені Івана Франка

за адресою:
вул. Університетська, 1, м. Львів, Україна, 79000.