Запрошуємо на загальноуніверситетську вибіркову дисципліну “NON-FICTION: література великих питань”

02.03.2023 | 20:59
Шановні студенти, запрошуємо долучитися до авторського курсу «NON-FICTION: література великих питань» відомого літературознавця Богдана ТИХОЛОЗА, який можна прослухати на 5-ому семестрі навчання.
🗨️Людина – істота, якій ніколи не досить. Вона завше долає власні межі, шукаючи відповідей на великі питання.
❔Хто ми і звідки взялися?
❔Куди й навіщо прямуємо?
❔Чи справді історія творить нас, а чи ми – історію?
❔Чи добре бути розумним і навіщо нам почуття?
❔Що сильніше – голод чи любов? Сенс чи секс?
❔Який сенс у нашому житті, а який – у смерті?
❔Чи можливе безсмертя – і чи справді воно нам потрібне?
❔Що там, за порогом нашої скінченності, – світло істини чи морок небуття?
❔Чи здатна наука зробити нас усемогутніми, мистецтво – творчими, економіка – заможними, а політика – щасливими?
❔Що чекає нас у майбутньому – сьогодні, завтра, післязавтра?
❔ Врешті, навіщо ми це читаємо?
💬Тисячоліттями люди шукали відповідей на ці (і стотисячні інші!) питання у мудрих книжках. Та чи лише художніх? Чи дають сьогодні такі потрібні нам відповіді романи і поеми минулих століть? І чому тоді дедалі більше ми шукаємо їх у літературі факту – non-fiction? І чим правда факту відрізняється від художньої правди?
Врешті, чи можлива взагалі правда у світі постправди?
🤓Про все це — і навіть більше — зможете почути, записавшись на загальноуніверситетську вибіркову дисципліну літературознавця, публіциста, блогера й менеджера культури Богдана Тихолоза: “Ми разом прочитаємо СПРАВДІ ВАЖЛИВІ КНИЖКИ – і разом пошукаємо у них відповіді на СПРАВДІ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ. Й історію цього курсу напишемо теж разом. Долучайтесь!”.
На зображенні може бути: 1 особа та текст