Засідання підсекції теорії літератури та компаративістики Звітної наукової конференції Університету за 2022 рік

09.02.2023 | 22:46

8 лютого 2023 року відбулося засідання підсекції теорії літератури та порівняльного літературознавства Звітної наукової конференції Університету за 2022 рік. Відкрив науковий форум завідувач кафедри, доктор філологічних наук, професор Михайло Гнатюк, який акцентував на  особливостях наукової роботи кафедри в умовах війни, розповів про підсумки пленарного засідання Звітної наукової конференції, виголосив програму підсекції.

1. Загублений мислитель “Української Хати” (Андрій Товкачевський). Член-кор. НАН України, проф. Ільницький М.М.
  2. Історія з романом: особистий архів Софії Яблонської. Проф. Галета О.І.
  3. “Я здобув собі прихильність доцента Охоровича”: Юліан Охорови та Іван Франко. Проф. Легкий М.З.
  4. Література, мова, культура: есеїстичний дискурс Богдана Лепкого в польській пресі 1900 років. Доц. Будний В.В.
  5. Людина та Істина у романі Наталени Королевої “Quid est Veritas?”: філософські пошуки та літературний контекст. Доц. Гірняк М.О.
  6. Мапування України та її просторів у поетичному дискурсі ХІХ ст. Доц. Зубрицька М.О.
  7. Тарас Франко – перекладач неотериків. Доц. Лучук Т.В.
  8. Львів як місто/місце пам’яти в романі Вікторії Амеліної “Дім для Дома”. Доц.Федорів.
  9. “..Мої вірші – торси”: особливості не-призначених-для-друку текстів Олега Лишеги.  Доц. Челецька М.М.
  10. Іван Франко – Дон Кіхот? (життєпис письменника в сучасній українській драмі). Асист. Салій О.Р.
  11. Західноукраїнська лірика міжвоєнного періоду у візії Миколи Гнатишака. Асист. Тепла Ю.М.
  12. Міфологізація та деконструкція міфу як складові літературного та кінотексту. Асп. Земляна С.В.
  13. “Музей покинутих секретів” як простір артикульованого травматичного досвіду. Асп. Герилів Н.Б.
  14. Модернізм чи модернізми: теоретичний аспект. Асп. Сокульський М.В.
  15. Функціонування образу старої жінки в українській сучасній прозі про війну. Асп. Паращина А.С.