Засідання робочої групи розробників освітньої програми «Прикладна лінгвістика»

05.06.2024 | 21:56

4 червня 2024 р відбулося засідання робочої групи у складі  проф. Г. Мацюк (гарант програми), проф. Ф. Бацевича, доц. Л. Гонтарук, старшого викладача Л. Процак та асистента О. Ясіновської. Мета зустрічі – обговорення виконаних  членами кафедри загального мовознавства проміжних завдань для здійснення успішної акредитації.

Проф. Г. Мацюк  повідомила про ситуацію з опитуванням студентів (у час сесії вони не мають доступу  до  системи Деканат) та роботодавців (надіслано листи І. М. Ключковській, А. Онопі, В. Бурак, С. Ющенко, Н. Заїці, Н. Хомич, А. Касянюк). На зустрічі члени робочої групи визначили термін подання звітів про роботу за 5 років (10 червня 2024), а також дату проведення зустрічі  магістрантів катедри з розробниками програми та роботодавцями, зокрема науковцями Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (12 червня о 15. 00), окільки Інститут є місцем практики магістрів. Мета зустрічі – обговорити завдання виробничої практики магістрантів восени 2024 / 2025 н. р.