Завершився прийом заяв та документів від вступників на бакалаврат та до магістратури

24.07.2021 | 11:35

23 липня 2021 року завершився прийом заяв та документів від вступників на бакалаврат та до магістратури. Львівський національний університет імені Івана Франка традиційно виявився одним із найпопулярніших серед абітурієнтів, адже у 2021 році вступники подали до Університету 55 030 заяв (на денну форму здобуття освіти – 51286 заяв, на заочну – 3744 заяви).

Так, згідно з даними ЄДЕБО для вступу на бакалаврат Львівського університету на основі повної загальної середньої освіти абітурієнти подали 47771 заяв, бакалаврат на основі молодшого спеціаліста – 1004 заяви, бакалаврат на основі бакалавра – 49 заяв. Водночас для вступу до магістратури цьогоріч подано 6206 заяв.

Відповідно до Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2021 році списки рекомендованих до зарахування на бюджет оприлюднюватимуть у такі терміни:

• оприлюднення списку осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення за результатами співбесіди – до 12:00 20 липня;
  • оприлюднення списку осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення за квотою 2 – до 12:00 20 липня (перший етап), до 15:00 30 вересня (другий етап);
  • формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів – до 28 липня.

Натомість надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих  для вступу на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбудеться не раніше 10 серпня.

Більше інформації можна знайти на сайті Вступної кампанії https://admission.lnu.edu.ua.