Життя у слові та слово в житті. Відгук про навчання на філологічному факультеті Софії Паночко

16.07.2023 | 20:57
Неочікувано насамперед для себе у вже далекому 2019 році я вступила на філологічний факультет ЛНУ імени Івана Франка. І сьогодні я вдячна долі за те, що моєю “сродною працею” стала професія філолога. Саме цей факультет дарує можливість не лише постійно спілкуватися з відомими авторами-інтелектуалами, а й щораз мотивує у режимі  “non stop” вдосконалюватися, досліджувати та брати участь у різних студентських конференціях. Можливо, хтось стереотипно уявляє собі навчання тут, як per aspera ad astra, однак Студентська рада філфаку та Наукове товариство легко можуть довести протилежне :-)

Навчатися тут означає: освоїти техніку швидкописання за одну пару, вміти розкладати на атоми найскладніші твори української та світової літератури, бути водночас зозульками на парах з літератури та шановними студентами на парах з мови, неозброєним оком бачити помилки та подумки скрізь їх виправляти, вчитися у найкращих і ставати кращими!

Університет розширює те, як ми бачимо світ, і поглиблює те, чому ми можемо бути віддані…