Зустріч із роботодавцями та випускниками

10.02.2020 | 13:04

5 лютого 2020 року відбулося розширене засідання кафедри слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького за участі роботодавців та випускників кафедри. На засідання завітали представники Генерального консульства Чеської Республіки у Львові (Ірина Луцишин), компанії “Нестле Бізнес Сервіс Львів” (Мар’яна Павлина), ТОВ “Горизонти” (Карина Гончарова), Міського палацу культури імені Гната Хоткевича (Мар’яна Загоруйко), бюро перекладів “Поліглот” (Маріанна Маляр), рекрутингової компанії «Getworker» (Яна Ванівська-Саврук), компанії перекладу MARINTER (Мар’яна Філь). Викладачі та роботодавці обмінялися думками з приводу відповідей на виклики працевлаштування, розширення перспектив співпраці. Випускники поділилися враженнями щодо рівня професійної підготовки, яку вони отримали в ЛНУ імені Івана Франка, навчаючись за ОП “Чеська мова і література” та “Хорватська мова та література”.
Роботодавці висловили задоволення рівнем кваліфікаційної підготовки студентів цих ОП, а також висловили свої побажання і пропозиції щодо зміцнення співпраці з кафедрою слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького.