Зустріч із стейкхолдерами – відомими присяжними перекладачами польської й української мов

02.07.2024 | 16:56

Сьогодні викладачі й студенти Кафедра польської філології ЛНУ ім. Івана Франка організували зустріч із стейкхолдерами – відомими присяжними перекладачами польської й української мов.

Своїм досвідом роботи і новими ідеями щодо вдосконалення наповнення освітніх програм поділилися присяжні перекладачі Ярослав НАХЛІК, Марта ТУПИС, Олеся БАВДИС. Під час бесіди гості розповіли про вимоги й очікування від полоністів на ринку праці, запрезентували сучасні інструменти й методи перекладу.

У результаті зустрічі заплановано співпрацю, результатом якої будуть гостьові практичні варштати присяжних перекладачів для студентів львівської полоністики, нові освітні й перекладацькі проєкти.