Зустріч – презентація Освітньої програми «Чеська мова та література»

16.09.2023 | 20:11

13 вересня відбулася зустріч – презентація Освітньої програми «Чеська мова та література» другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 035 Філологія, спеціалізацією 035.038 слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – чеська. Зустріч відбулася на платформі ZOOM.

Завідувач кафедри слов’янської філолог імені проф. Іларіона Свєнціцького доц.Ольга Сорока та гарант магістерської програми доц. Надія Лобур представили обсяг та зміст програми, детально розказали про нормативні курси та вибіркові дисципліни, про підсумковий контроль. На зустрічі була присутня старший викладач кафедри україністики Оломоуцького університету імені Й. Палацького Уляна Холод, яка є у робочій групі розробників цієї Програми. Пані Уляна детально зупинилася на особливостях міжнародної кредитної мобільності для славістів-маґістрів, розповіла про можливості навчання львівських студентів у рамках програми Еразмус+, яка активно працює між нашими університетами.