Зустріч присвячена проблемам сертифікації польської мови як іноземної

01.03.2023 | 22:46

У вівторок, 28 лютого 2023 року, відбулася чергова зустріч у рамках міжнародного польсько-українсько-литовського проєкту, присвяченого проблемам сертифікації польської мови як іноземної. Цього разу лекцію презентувала доктор Анна Бужинська-Каменецька, багатолітній керівник сертифікаційного іспиту у Вроцлавському університеті. Польська колега поділилася досвідом організації іспиту, детально представила присутнім його структуру. Цікавим елементом презентації були відгуки осіб, що складали іспит у Вроцлавському університеті, головно громадян України. Зустріч завершила дискусія. На лекції були присутні, окрім викладачів, студенти Вроцлавського і Львівського університетів, які цікавляться проблемами полоністичної лінгводидактики.