Зустріч словакістів з доцентом Пряшівського університету Мартіном Клімовичем

05.11.2021 | 17:21

Знову четвер, знову словакістки катедри слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького вдосконалюють свої знання зі словацької мови та методики її викладання. Цього разу, 4 листопада 2021 р., це була зустріч з доцентом Пряшівського університету, автором підручника з методики викладання словацької мови у школі Мартіном Клімовичем. Студенти-словакісти бакалаврського і магістерського рівнів освіти разом з доцентками катедри Зоряною Гілецькою та Лідією Ходою взяли участь у цікавому воркшопі, який плавно перейшов у лекцію, на якому доцент Клімович представив методику як можна дітей / студентів навчати стилізувати текст; що треба усвідомити перед тим, ніж писати будь-який текст; як зробити написання різного типу текстів насолодою для молоді; як підвищити мотивацію учнів / студентів писати / творити тексти.

Щиро дякуємо Мартіну Клімовичові за цікаву зустріч, а лекторці словацької мови в Україні проф. Яні Кесселовій за запрошення.