Зустріч студентів-словакістів з головою Уряду словаків, які проживають за кордоном

04.10.2018 | 16:54

Відбулася зустріч високопоставленого гостя з деканом філологічного університету професором Святославом Пилипчуком, завідувачем кафедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького професором Аллою Татаренко, викладачами і студентами-словакістами. На зустрічі також був присутній голова Словацького товариства імені Штефаніка пан Людвіг Фабрі. Пан Ян Варшо разом з Людвігом Фабрі передали нашій кафедрі найновіші видання зі словацького мовознавства та літератури, зокрема найновіші сучасні словники, антології сучасної словацької літератури тощо. Пан Ян Варшо виступив із промовою, в якій подякував кафедрі за високий рівень підготовки студентів-словакістів і запевнив, що  Уряд словаків, які проживають за кордоном і надалі буде шукати можливості для підтримки розвитку словакістики у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Студенти-словакісти в знак подяки підготували невеличку програму, в якій розказали, показали і заспівали J проте, чому вони вибрали своєю спеціальністю словакістику, що для них є Словаччина, як вони бачать подальшу нашу співпрацю. На завершення виступила завідувач кафедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького професор Алла Татаренко, доцент кафедри Зоряна Гілецька, які подякували за візит голову Уряду словаків, які проживають за кордоном пана Яна Варша, за навчальну літературу для студентів та висловили зацікавлення у подальшій співпраці.