Зустріч студентів-словакістів зі стейкхолдерами: кар’єрні можливості в «Nestle Business Services Lviv»

22.04.2021 | 08:39

19 квітня 2021 року відбулася онлайн зустріч викладачів кафедри слов’янської філології імені Іларіона Свєнціцького та студентів-словакістів із представниками компанії «Nestle Business Services Lviv».

На зустрічі студенти мали змогу переглянути цікаву та інформативну презентацію щодо історії заснування компанії, а також діяльності «Nestle» безпосередньо в Україні (у Києві, Львові). Студенти познайомилися із портфоліо продуктів та брендів компанії, довідалися про особливості роботи із замовниками, про функціонування різних відділів. Цінною для студентів була інформація про відкриті вакансії та стажування, стратегії розвитку співробітників (кар’єрне зростання), а також переваги роботи в «Nestle». Колектив кафедри слов’янської філології імені Іларіона Свєнціцького висловлює щиру подяку «Nestle Business Services Lviv» за співпрацю.