Зустріч студентів з Миколою Олександровичем Ярмолюком в рамках перекладацької практики

26.01.2022 | 10:10
25.01.2022 р. у рамках перекладацької практики студенти-славісти ІІІ курсу зустрілися з відомим випускником катедри славістики Київського університету імені Тараса Шевченка, багатолітнім викладачем болгарської та польської мов катедри слов’янської філології Львівського університету імені Івана Франка, досвідченим перекладачем, відомим дипломатом Миколою Олександровичем Ярмолюком.
Микола Олександрович розповів про свій перекладацький шлях. Захопопливі розповіді про його досвід в усному синхронному та послідовному перекладі, перекладі фільмів, художніх творів, а також промов для Президентів України привідкрили для студентів завісу різноманітного перекладацього світу. Щиро дякуємо Миколі Олександровичу Ярмолюку за цікаву лекцію й чекаємо на нові зустрічі!
А керівникам практики дякуємо за організацію таких корисних для нас зустрічей!
Мар’яна Холошнецька