Зустріч студентів зі стейкхолдерами

17.05.2023 | 20:45

16 травня 2023 року відбулася зустріч студентів філологічного факультету з начальником відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти  ЛОВА Іваном Пикусом, який поділився досвідом роботи в департаменті. У студентів була можливість поставити питання Іванові Олексійовичу. Зокрема магістрантку ОП “Літературна творчість” Марію Русановську цікавило питання щодо затребуваності та перспектив працевлаштування випускників філологічного факультету у відділі освіти ЛОВА. Марія Притула, голова студентського уряду філологічного факультету, запитала про  специфіку роботи департаменту та його взаємодію із закладами освіти різних рівнів. Михайло Гнатюк, гарант ОП “Літературна творчість” другого (магістерського) рівня, звернувся до пана Ігоря з пропозицією щодо можливості стажування магістрантів філологічного факультету у відділі освіти в рамках проходження переддипломної практики.

На завершення в.о. декана Роман Крохмальний подякував усім учасникам зустрічі та наголосив на важливості взаємодії та співпраці випускників та майбутніх стейкхолдерів.