Зустріч у Австрійських авіалініях

24.12.2022 | 16:07

21 грудня 2022 року відбулася зустріч викладачів катедри слов’янської філології імені Іларіона Свєнціцького та студентів-славістів (спеціальностей – чеська, словацька, болгарська, хорватська, сербська, словенська мова та література) зі стейкхолдерами, представниками компанії «Австрійські авіалінії». На зустрічі студенти мали змогу переглянути цікаву та інформативну презентацію щодо історії компанії, а також діяльності її офісу безпосередньо в Україні (у Львові). Студенти познайомилися зі специфікою роботи в компанії, особливостями роботи з клієнтами, про функціонування різних відділів. Цінною для студентів була інформація про відкриті вакансії, вимоги до потенційних працівників, стратегії кар’єрного зростання, а також переваги роботи в «Австрійських авіалініях». Дехто зі студентів навіть вирішив випробувати свої знання на співбесіді. Незважаючи на дві тривоги, які переривали нашу зустріч, змушуючи усіх спускатися в укриття, вдалося обговорити нові освітні програми, їх позитивні сторони і можливості їх вдосконалення. З’явилися також ідеї для нових спільних проєктів, які заплановано реалізовувати разом, зокрема багатомовний словник авіаційної лексики та термінології. Колектив катедри слов’янської філології імені Іларіона Свєнціцького висловлює щиру подяку компанії «Австрійські авіалінії», в особі чарівної HR Aнастасії Роміної, за інформативну, теплу, плідну зустріч, за гостинці, за відкритість та співпрацю, а також усім нашим колишнім випускникам – тепер працівникам компанії, котрі долучилися до зустрічі.