Зустріч у Стрийській ЗШ І-ІІІ ст. №5 ім. Василя Стасюка

25.05.2023 | 11:31

24 травня 2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч у Стрийській ЗШ І-ІІІ ст. №5 ім. Василя Стасюка. До учнівської громади завітали представники Львівського університету: декан біологічного факультету Ігор Хамар, декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій Юрій Фургала, в.о.декана філологічного факультету Роман Крохмальний, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Сава Шевчук, голова Студентського уряду Університету Анжеліка Кульчицька, голова студради філологічного факультету Марія Притула.

Університетська делегація представила учасникам зустрічі – учням випускних класів закладів освіти Стрийської ОТГ – мультимедійну презентацію про Львівський університет, його факультети, особливості вступу 2023,  специфіку  освітніх програм,   навчання і можливості працевлаштування.
У рамках зустрічі Анжеліка Кульчицька і Марія Притула познайомили  абітурієнтів із студентським  життям у Франковому університеті: “Попри всі намагання ворога позбавити нас радості юнацьких університетських років, студенти об’єднались і з ще більшим запалом та вдячністю допомагають нашим захисникам і захисницям, які так мужньо боронять рідну землю”.

«Світ потребує вести діалог із мудрими людьми», — підсумувала зустріч у подячному слові директорка Стрийської загальноосвітньої школи №5 імені Василя Стасюка Марія Ярославівна Валовін.

Отож слід докладати всіх зусиль, аби молоде покоління мало необхідні умови для всебічного розвитку, не боялось проявляти свій потенціал та зростати в Україні і для України.

За матеріалами допису Марії Притули