Зустріч з Климець Мар”яною Юрієвною в рамках перекладацької практики студентів

03.02.2022 | 17:52

У рамках перекладацької практики відбулася ще одна зустріч студентів 3 курсу з перекладачкою, викладачкою кафедри слов’янської філології, кандидатом філологічних наук, літературознавицею Мар’яною Климець, яка виокремила диференційні риси дитячих творів, розповіла та на конкретних прикладах унаочнила особливості перекладу дитячої літератури деякими слов’янськими мовами, які необхідно враховувати перекладачам, особливо початківцям, при перекладі дитячих творів, та поділилася власним досвідом перекладу українською мовою творів словенських авторів, які пишуть для дітей та молоді.
Мар’яна Климець розповіла і про функціонування слов’янського книжкового ринку, умови та особливості співпраці з видавцями, авторами й перекладачами.
Зустріч була цікавою і пізнавальною.