Зустріч з учнями Ліцею ім. В. Симоненка ЛМР.

06.05.2023 | 22:33

05 травня на кафедру слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького ЛНУ імені Івана Франка завітали учні Ліцею ім. В. Симоненка ЛМР. Гостей зустрів в.о. завідувача Олександр Андрійович Моторний, який розповів про давню історію і сучасні досягнення кафедри, ознайомив із перевагами навчання й перспективами працевлаштування фахівця-славіста. Викладач кафедри Мар’яна Юріївна Климець детальніше представила програми навчання, зупиняючись на унікальності кожної спеціалізації. На зустрічі учні більше довідалися про слов’янські країни й взаємини України з ними, про можливості навчання за кордоном на програмах обміну і в рамках мовних навчальних практик, про те, як успішно реалізувати себе в професіях у галузі філології. Ліцеїсти дізналися про відмінності між синхронним і послідовним перекладом, про роль перекладача як тлумача культурних явищ і про цінність володіння не лише «великими», а й «малими» мовами.