Зустріч зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Польська мова та література»

29.03.2024 | 10:56

25 березня 2024 року відбулася зустріч колективу кафедри польської філології, керівництва філологічного факультету зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Польська мова та література». Учасників привітав декан філологічного факультету Роман КРОХМАЛЬНИЙ (Roman Krokhmalnyi) і побажав конструктивного діалогу задля майбутньої тривалої співпраці і науково-освітніх проєктів. Голова міського методобєднання вчителів польської мови Людмила САКОВИЧ (Lusia Sakowicz) засвідчила великий попит і зацікавленість у вивченні польської мови серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Львова. Учителі-практики (Ярина КАРПИН (Yaryna Karpyn), Марʼяна ЛУЦИШИН, Тетяна МАЛЕТИЧ, Андріана ЛЕВИЦЬКА-ХОМА, Марта ВЕНГРИН) поділилися із учасниками своїм досвідом викладання польської мови як іноземної у школах, вказали на велику понаднормову завантаженість, наголосили на нових викликах НУШ, інклюзивній освіті, методичному забезпеченні. Про відкритість до методичної співпраці висловилися директор ліцею «Оріяна» Ірина КОРОПЕЦЬКА (Ірина Коропецька – Iryna Koropetska) і директор ЛДК СЗШ 3 Галина ТРІЛЬ Галина Тріль. У результаті обговорення усі присутні дійшли висновку про потребу запровадження педагогічної практики з польської мови як іноземної, що стане цікавим досвідом для студентів-полоністів і мотивацією для випускників кафедри, аби згодом працювати у закладах середньої освіти.