Зустріч зі стейкхолдерами викладачів та студентів-магістрів ОП “Літературна творчість”

15.12.2022 | 21:05

12 грудня 2022 року відбулася  зустріч викладачів кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства та студентів-магістрів ОП “Літературна творчість” із керівництвом та працівниками Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.

Студенти мали змогу переглянути цікаву та інформативну презентацію про історію заснування музею,  функціонування різних відділів та книжкові фонди музею.   Особливо вразили презентовані медіапроєкти (“Франко вдома”, “Мій Ізмарагд”, “”Франкустика” , “Філософські сніданки” тощо). Цінною для студентів була інформація про можливості стажування та працевлаштування в Домі Франка, а для викладачів – обговорення стратегії розвитку співробітництва та можливостей удосконалення ОП “Літературна творчість”.

Кафедра теорії літератури та порівняльного літературознавства дякує колективу Дому Франка за співпрацю.