Зустріч зі студентами-полоністами ВНУ імені Лесі Українки

04.10.2021 | 16:38

1 жовтня відбулася зустріч на філологічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка зі студентами-полоністами й викладачами полоністики, деканом факультету філології та журналістики Волинського національного університету ім. Лесі Українки Лілією Богданівною Лавринович. Делегацію з Луцька привітав в.о. декана філологічного факультету Р.О. Крохмальний. Завідувач кафедри польської філології А.М. Кравчук представила гостям етапи розвитку й сучасну діяльність львівської полоністики, доцент О.Т. Сливинський говорив про перекладацьку діяльність на кафедрі і специфіку викладання польської літератури в нашому регіоні. Гості отримали в подарунок наукові й методичні видання кафедри польської філології, відвідали музей Університету. Обговорено перспективи подальшої наукової і дидактичної співпраці між університетами.