Зустрічі словакістів: Лекція професорки Мартіни Іванової

22.03.2024 | 08:18

#Словацька_мова_та_література_ЛНУ

21 березня 2024 року студенти-словакісти, які навчаються на різних курсах (бакалаврат та магістратура) катедри слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького, разом із доцентками нашої катедри Зоряною Гілецькою і Лідією Ходою прослухали онлайн лекцію словацькою мовою професорки Пряшівського університету (Словаччина) Мартіни Іванової на тему «Teraz ľudia sa trošku iné. Ako sa učiť na vlastných (aj cudzích) chýbach». Лекцію організував лекторат словацької мови і культури в Софії. У ній взяли участь не лише болгарські  студенти-словакісти, але і львівські, а також лектори словацької мови в Німеччині, Польщі. У лекції пані професорка цікаво розкрила важливі проблеми вивчення словацької мови студентами зі слов’янських країн, на прикладах з Національного корпусу словацької мови продемонструвала, які помилки найчастіше роблять болгарські студенти, а які – українські. Після лекції відбулася цікава і змістовна дискусія.

Дякуємо болгарським колегам за можливість взяти участь в актуальному для усіх словакістів заході!