Зустрічі словакістів: робота над проєктом магістерської програми 2025

19.03.2024 | 17:23

Робоча група викладачів-словакістів катедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького у складі доцентів Зоряни Гілецької і Лідії Ходи, яка працює над проєктом ОПП 035.036 “Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – словацька мова”, 15 березня 2024 року провела зустріч зі своїм  стейкхолдером, випускницею нашої катедри Іриною Романчук, засновницею і керівницею онлайн школи словацької мови «Po slovensky» (www.poslovensky.com), в якій працюють наші випускники-словакісти. Заснована в травні 2017 року онлайн школа надає послуги з вивчення словацької мови на усіх рівнях як приватним особам, так і корпоративним клієнтам, співпрацює з українськими та словацькими консалтинговими компаніями у сфері освіта та щорічно випускає понад 100 учнів. Школа «Po slovensky» є першою українською школою, яка використовує інновативний підхід до вивчення словацької мови за допомогою гібридних курсів та автоматизованих систем з використанням штучного інтелекту. До обговорення долучилася завідувачка катедри доцент Ольга Сорока.

Ірина Романчук поділилися досвідом викладання словацької мови у її мовній школі, яка є офіційним і єдиним в Україні членом європейського Центру інновацій Learn&lead (www.learnandlead.eu), ознайомилася з проєктом програми, із запропонованими змінами, а також відгуками про наших випускників, які тепер працюють у цій мовній школі.

Щиро дякуємо за мотивуючу, продуктивну та приємну зустріч!

#Словацька_мова_та_література_ЛНУ