Фольклористичні експедиції Кафедри української фольклористики імені акад. Філарета Колесси у 2015 році

Дата проведення: 2015.11.24 о 15:00 год. в аудиторії 312 (конференц-зал філологічного факультету, головний корпус Університет, вул. Університетська, 1)

Кафедра української фольклористики імені акад. Філарета Колесси щороку організовує три фольклористичні експедиції у різні регіони України зі студентами філологічного факультету спеціалізації “фольклористика” (першого, другого і третього курсів).

Цьогоріч відбулися експедиційні польові дослідження фольклорної традиції таких регіонів:

1. Гуцульщина (Східна Гуцульщина) – Путильський район Чернівецької області (осідок експедиції: село Розтоки; керівники експедиції: доц. Андрій Вовчак, асист. Ірина Федун).
  2. Гуцульщина –  Тячівський район Закарпатської області (осідок експедиції: Усть-Чо́рна (нім. Königsfeld); керівники експедиції: доц. Лілія Підгорна, доц. Оксана Олійник.
  3. Покуття – Городенківський район Івано-Франківської області (осідок експедиції: село Чернелиця; керівники експедиції: проф. Святослав Пилипчук, асист. Богдана Олейко).

Під час семінару учасники експедицій (керівники та студенти) презентуватимуть зібрані фольклорно-етнографічні матеріали.

Запрошуємо усіх!

P.S. Окреме питання засідання – планування роботи семінару на наступний рік.