План проведення науково-методичного семінару катедри української мови ім. проф. Івана Ковалика на 2022 рік (2021/ 2022 навчального року)

Дата проведення: 2022.06.30 в катедра української мови імені проф. Івана Ковалика

Січень

20.01.

• Іменникові словотвірні типи в дериваційній парадигмі займенника». Доповідач – Змарко Б. І.

07.02.

• ГРАК: особливості пошукової системи та рекомендації для користувачів. Доповідач – Кісь Є. Б.

Березень

• Історія діалектологічних досліджень у Львівському університеті. Частина  Доповідач – Костів О. М.
  • Історія діалектологічних досліджень у Львівському університеті. Частина Доповідач – Глібчук Н. М.

Квітень

• Онімна лексика в контексті вивчення української мови у середній школі. Доповідач – Сокіл. Н. В.
  • Проблеми словотвірної продуктивности непрямих відмінків при онімотворенні. Доповідач – Кузьма І. Т.

Травень

• Із спостережень над іменниковою парадигмою в українських пам’ятках XVI-XVII ст. Доповідач – Висоцька Т. Й.
  • Особливості рибальського сленгу (на матеріалі Youtube каналів блогерів- рибалок). Доповідач – Стрієшин Р. Р.

• Семінар, присвячений 120-річчю від дня народження Петра Коструби.