«Прогулянки садами сучасної словесності разом з Валерієм Сердюченком (до  80-ліття від дня народження вченого)»

Дата проведення: 2017.11.09 в Львівський національний університет імені Івана Франка (Львів, вул. Університетська, 1)

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі розширеного наукового семінару кафедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького Львівського національного університету імені Івана Франка «Прогулянки садами сучасної словесності разом з Валерієм Сердюченком (до  80-ліття від дня народження вченого)», який  відбудеться 9 листопада 2017 року.

Робота передбачена за такою тематикою:

• Валерій Сердюченко – літературознавець та критик;
  • висвітлення творчості Ф.М. Достоєвського у дослідженнях В.Л. Сердюченка;
  • прогулянки «садами словесності» з Валерієм Леонідовичем;
  • проблеми літературного процесу 1990-х-2000-х рр. у працях В.Л. Сердюченка;
  • «Сердиті Стріли Сердюченка»: специфіка літературних оглядів у мережевих публікаціях;
  • спогади про Валерія Леонідовича Сердюченка.

Для участі у семінарі просимо до 6 листопада 2017 року подати електронною поштою заявку (форма додається) на адресу inadijan@gmail.com (вказати в темі листа «zayavka-прізвище»).

Інформаційний лист та заявка тут: Informlystsem2017