Джерелознавча практика полоністів

14.02.2022 | 13:45
З 19 січня по 6 лютого студенти 1 курсу кафедри польської філології в рамках джерелознавчої практики прослухали курс лекцій про історію Львова XVIIIXX ст. та історію і культуру Польщі. Лекції у дистанційному режимі  прочитали запрошені гості:  доц.  Козицький А.М (ЛНУ ім. Івана Франк) та к.ф.н. Ковалевський Є. (м. Краків). Лектори зуміли продемонструвати майбутнім полоністам багатокультурність Львова, а також те, якою цікавою, складною та неоднозначною була історія земель Західної України.
Студенти також ознайомились із найважливішими подіями історії Польщі, зі знаковими для польської культури символами та постатями; мали можливість переглянути уривки фільмів, що вважаються класикою польського кінематографу та прослухати найпопулярніші пісенні хіти різних періодів.