Гостьова лекція з методики викладання української мови

18.09.2024 | 21:22

18 вересня 2024 р. доценти катедри української мови імені професора Івана Ковалика Оксана Костів та Олеся Сколоздра-Шепітко організували гостьову лекцію з методики викладання української мови в закладах загальної середньої освіти для студентів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності   035 Філологія (спеціалізації  035.01 Українська мова та література. Літературна творчість, 035.09 Фольклористика, 035.10 Прикладна лінгвістика») та 014 Середня освіта (спеціалізації 014. 01 Українська мова та література).

Тема лекції – “Нові рекомендації щодо викладання та оцінювання предметів мовно-літературної освітньої галузі“.

Гостьовими лекторками були: Оксана Дільна, кандидат філологічних  наук, старший викладач катедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”, авторка понад 40 наукових та науково-методичних статей, співавторка кількох посібників, фахівець інституту в галузі методики викладання української мови та літератури, впровадження реформи НУШ; та Анна-Марія Богосвятська, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач катедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», авторка багатьох наукових та науково-методичних статей, співавторка навчально-методичних посібників, авторка багатьох освітніх цифрових проєктів (сайт «Натхненник», телеграм-канал «Сильні крила» та ін.).

Студенти отримали детальну інформацію про організацію навчального процесу в НУШ, особливості мовно-літературної галузі Державного стандарту, побачили цікаві приклади реалізації модельних програм у підручниках з української мови, з’ясували особливості формувального та підсумкового оцінювання, розглянули креативні авторські техніки формувального оцінювання.

Щиро дякуємо нашим лекторкам за цікаву проблемну лекцію з елементами бесіди, інтеракції, рефлексії!