Презентація видання «Непокірний. Грані долі Бориса Грінченка»

06.03.2024 | 14:13

13 березня о 13.30 в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться презентація видання «Непокірний. Грані долі Бориса Грінченка», підготовленого професорами кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Тетяною Вірченко і Романом Козловим.

Реконструкція життя і творчості Бориса Грінченка підготовлена з нагоди 160-ліття одного із лідерів нашої нації. Послідовно, у хронології, зважаючи на місця перебування Бориса Грінченка і його родини, автори розкривають ідентичності Українця: письменник, педагог, лексикограф, етнограф, фольклорист, видавець, публіцист, політик. Сьогодні, як ніколи, українське суспільство прагне «оживити» своїх класиків. Зрозуміти, відчути, осягнути задля того, щоб відбулась дискусія на відстані часу. Задля перемоги сьогодні. Задля майбутнього.

Співорганізатори:

Філологічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка