Про Міжнародну наукову конференцію «МИКОЛА ГОГОЛЬ І ГРЕЦІЯ» (до 200-річчя Грецької революції)

22.07.2021 | 21:03

Комітет «Греція 2021»

Посольство Республіки Греція в Україні

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Університет імені Аристотеля в Салоніках

(Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης)

Янінський університет (Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων)

Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «МИКОЛА ГОГОЛЬ І ГРЕЦІЯ» (до 200-річчя Грецької революції), яка відбудеться 20-21 вересня 2021 року в м. Ніжин на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Основна мета конференції: сприяти зміцненню міжнародних зв’язків України і Греції та розвитку наукової співпраці фахівців суспільного, історичного, гуманітарного спрямування.

Наукова проблематика конференції:

1. 200-річчя Грецької національно-визвольної революції: Греція й Україна в історичному екскурсі взаємовідносин.
  2. Грецькі осередки в Україні та їхня роль у розвитку українсько-грецьких взаємин.
  3. Ніжинська грецька громада: минуле та сьогодення.
  4. Греція в житті та творчості Гоголя
  5. Вивчення Гоголя в Греції: читацьке сприйняття, наукові дослідження, переклади творів.
  6. Греція та її історія і культурна спадщина в літературі, мистецтві й науці України

Для участі в роботі конференції необхідно до  15 вересня 2021 року надіслати на адресу електронної пошти svit.lit@ndu.edu.ua заявку на участь у конференції із зазначенням теми доповіді та інформації про автора (прізвище, ім’я, по батькові; науковий ступінь, вчене звання; заклад, у якому працює; телефон, електронна пошта).

Доповідь, як майбутня стаття, буде надрукована в збірнику матеріалів конференції.