Про організацію та проведення VI Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

08.01.2024 | 20:55

Шановні студенти!

Повідомляємо, що Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Громадською організацією «Інноваційні обрії України» проводить VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації, утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичне виховання здобувачів середньої, професійної та вищої освіти, збереження і розвиток
інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів.

Деталі – у додатку (завантажити)