Про поселення в гуртожиток

30.07.2021 | 07:03

Шановні студенти!

До Вашої уваги – інформація про те, що потрібно знати про поселення в гуртожиток:

🔹Коли і де писати заяву на поселення у гуртожиток?
Заяву на проживання в гуртожитку можна написати під час подачі оригіналів документів у Приймальній комісії вашого факультету або ж безпосередньо у гуртожитку. Якщо Ви маєте пільги, які надають Вам право на першочергове чи пріоритетне поселення, то вам обов’язково потрібно прикріпити їх до заяви.
Кінцевий термін подання заяв для проживання в гуртожитку – 15 серпня.
Після подання оригіналів документів Ви можете відвідати гуртожиток та ознайомитися з умовами проживання (для студентів філологічного факультету – гуртожиток № 3)
🔹Що потрібно мати з собою при поселенні?
1. копію паспорта,
2. копію витягу/довідки про місце реєстрації та ідентифікаційний код,
3. 2 фотокартки 3*4 (підписані на звороті: ПІБ та факультет)
4. та 5200 грн. для оплати гуртожитку за 10 місяців (навчальний рік).
Часткову оплату за проживання в гуртожитку не передбачено.
🔹У гуртожиток селять всіх, чи вибірково?
У період з 15 по 23 серпня відбувається розгляд заяв на поселення  комісією, яка складається з декана факультету (чи його заступника), завідувача гуртожитку, голови Профбюро студентів та голови Студентської ради. Саме комісія визначає кількість поселених у гуртожиток відповідно до кількості вакантних місць.
Списки поселених публікують на офіційному сайті факультету та його сторінках у соцмережах.
❕Студентам, які не були рекомендовані до поселення пропонують місця в гуртожитках інших ЗВО Львова. Процедура їх поселення повідомляють окремо.
🔹Чи можу я обрати гуртожиток в якому буду жити?
Студенти не можуть самостійно обирати гуртожиток, в який будуть поселені, оскільки гуртожитки і місця в них попередньо розподілені між факультетами.
🔹Які дати поселення в гуртожиток?
Поселення буде здійснюватися з 25 по 31 серпня. У кожного факультету – свій день поселення.
Інформацію про це буде розміщено на сайті.