ПУЗО-2024

19.09.2024 | 23:56

Учора, 19 вересня, Студентська рада та Профбюро провели ПУЗО — ПЕРШУ УНІВЕРСИТЕТСЬКУ ЗДИБАНКУ ОРГАНІЗАЦІЙ — наш традиційний захід для першокурсників філологічного факультету.

Вступне слово виголосила заступниця декана філологічного факультету з навчально-методичної роботи Дарія Богданівна Якимович-Чапран. Далі учасники мали змогу послухати представників студентських організацій про їхню діяльність та можливості розвитку в цій царині.

На заході також були представлені мерч філологічного факультету та книжкова крамничка «Літературка». Окрім того, першокурсники взяли участь в іграх для знайомства та у вікторині.
За правильні відповіді на них чекали подарунки. Завершився вечір атмосферним виконанням пісень під гітару біля вогнища.