Студент кафедри сходознавства здобув призове місце у II Всеукраїнському конкурсі перекладів японської художньої прози

05.07.2024 | 21:35

🌿 Юрій Торопчин, студент 3 курсу кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, посів почесне третє місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі перекладів японської художньої прози. Урочиста церемонія нагородження відбулася 26 червня 2024 року за підтримки кафедри японської мови і перекладу та кафедри східної культури і літератури Факультету східних мов Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

✨ Конкурс, який організувала Українська асоціація викладачів японської мови та Факультет східних мов КСУ імені Бориса Грінченка, сприяє популяризації японської літератури серед української аудиторії та підвищенню рівня перекладацької майстерності молодих фахівців. У змаганні взяли участь студенти закладів вищої освіти України, а також українські студенти, які навчаються в Японії.

🌿 Юрій Торопчин продемонстрував високий рівень володіння японською мовою та неабиякі перекладацькі навички, що дозволило йому вибороти призове місце серед талановитих учасників з усієї України.

✨ “Цей конкурс – чудова можливість для студентів-сходознавців проявити свої здібності та отримати цінний досвід у сфері художнього перекладу. Я вдячний організаторам за таку ініціативу та радий, що зміг гідно представити свій університет на всеукраїнському рівні,” – поділився враженнями Юрій.

🌿 Успіх Юрія Торопчина у цьому престижному конкурсі не лише підкреслює високий рівень підготовки студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, але й сприяє розвитку міжкультурного діалогу між Україною та Японією.

Поклик на фото та результати конкурсу: https://fsm.kubg.edu.ua/pro-fakultet/podii/2054-rezultaty-ii-vseukrainskoho-konkursu-perekladiv-iaponskoi-khudozhnoi-prozy.html