Цикл «Креативне письмо»: семінари професора Університету Миколая Коперника в Торуні Рафала Мочкодана. День перший

30.01.2024 | 14:23

22 січня для студентів і викладачів кафедри польської філології професор Університету Миколая Коперника в Торуні Рафал Мочкодан прочитав два захопливі семінари із циклу «Креативне письмо».
🔸Під час першої частини зустрічі лектор у формі найпростіших запитань і на основі відповідей учасників обґрунтовував креативність кожної людини. Цікавою була також інформація про вплив внутрішнього критика на мислення і генерування креативних думок, а також вправи про вбивцю ідей.
🔸У другій частині майстерки про фесор зосередився на критеріях креативності (напр., еластичність) і стимулах, деталях, які можуть слугувати фундаментом для конструювання подальших задумів.