Участь у програмі промоції польської мови NAWA “Дев’ять лекцій для полоністів. Мова – Лінгводидактика – Транслатологія”

06.10.2022 | 13:37

3-4 жовтня 2022 року завідувач кафедри польської філології Алла Кравчук представила Львівський національний університет імені Івана Франка на польсько-українському симпозіумі, що завершив дворічний міжнародний проєкт, партнером якого була кафедра польської філології. Це проєкт у межах програми промоції польської мови NAWA “Дев’ять лекцій для полоністів. Мова – Лінгводидактика – Транслатологія” Варшавського й Прикарпатського університетів, у співпраці із ЛНУ іменіі Івана Франка. А. Кравчук виголосила доповідь „Swoistość form adresatywnych w tekstach współczesnych gazet polskojęzycznych wydawanych w Ukrainie (na tle normy ogólnopolskiej)” і взяла участь у дискусіях, що підсумовували проєкт і стосувалися планів на майбутню міжнародну співпрацю.