Відбувся науково-методологічний семінар кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка

22.05.2023 | 21:06

18 травня відбувся науково-методологічний семінар кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка, на якому виступила аспірантка Марта Зьола з доповіддю на тему «Національно-екзистенційні виміри творчості Івана Гнатюка».

🔹Доповідачка зосередила увагу на стрижневих аспектах творчості Івана Гнатюка, представника генерації шістдесятників, дисидента, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка (2000).

🔹На семінарі було розглянуто основні національно-екзистенційні концепти художніх текстів І. Гнатюка: Бог, Україна, Свобода.

🔹Аспірантка наголосила, що творчий світ письменника багатовекторний та різноаспектний, тому літературний доробок Івана Гнатюка ще потребує ґрунтовного аналізу та фахового вивчення літературознавців.